Donice na stelażu okrągłe

Donice nowoczesne

Donice na stojaku nowoczesne

Niespotykana doniczka osłonka okrągła ze stojakiem. Nieprzeciętny design sprawi, że pięknie będą prezentowała się w Twoim domu a dzięki swojej estetyce mogą być przyjemnym dodatkiem. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie sadzarki, które są również wykonane z m...

Donice nowoczesne

Donice na stojaku nowoczesne

Niespotykana doniczka osłonka okrągła ze stojakiem. Nieprzeciętny design sprawi, że pięknie będą prezentowała się w Twoim domu a dzięki swojej estetyce mogą być przyjemnym dodatkiem. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie sadzarki, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Biorąc pod uwagę te warunki, przekonasz się, że te designerskie donice z aluminium są idealnym rozwiązaniem. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.

Więcej

Donice na stelażu okrągłe 

Jest 3 produktów.
Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.
0 Recenzje
Nowoczesna bryła utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny, rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Donica na stojaku sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy ogród. 
0 Recenzje
Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład tą donicę o prostej konstrukcji posadowioną na efektownym stelażu, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów