Donice na stelażu okrągłe

Donice na stojaku nowoczesne

Niespotykana doniczka osłonka okrągła ze stojakiem. Nieprzeciętny design sprawi, że pięknie będzie prezentowała się w Twoim domu a dzięki swojej estetyce może być przyjemnym dodatkiem.

Donice na stelażu okrągłe 

Jest 3 produktów.
Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
479 zł
0 Recenzje
W magazynie
Nowoczesna bryła utrzymana w trendzie geometrycznych i nowoczesnych kształtów. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny, rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Donica na stojaku sama w sobie jest ciekawym elementem ozdobnym do domu na taras czy ogród. 
321 zł
0 Recenzje
W magazynie
Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład tą donicę o prostej konstrukcji posadowioną na efektownym stelażu, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności.
304 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów