Donice na stelażu kwadratowe

Oryginalna donica doda każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Donice kwadratowe na stelażu to świetny dodatek do wystroju każdego wnętrza – zarówno salonu i sypialni, jak i biura restauracji czy innego pomieszczenia użytkowego. Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Tw...

Oryginalna donica doda każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Donice kwadratowe na stelażu to świetny dodatek do wystroju każdego wnętrza – zarówno salonu i sypialni, jak i biura restauracji czy innego pomieszczenia użytkowego. Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu i sprawią, że doskonale wyeksponowana roślinność wzbogaci moc zieleni nie tylko!

Salonowe nowoczesne donice na stelażu

Na przykład taras o prostej konstrukcji z efektowną siatkę, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności. Jeśli masz do dyspozycji kilka nowoczesnych doniczek na stelażu możesz stworzyć z nich elegancki i niepowtarzalny wystrój ogrodu. Wystarczy zaprojektować poziomy ogród kwiatowy, układając doniczki jako wieżę. Wieżyczki kwiatowe mogą być wykonane z tych samych doniczek o różnej wysokości stelaża lub mogą być złożone z naczyń różniących się kształtem i kolorem. 

Tanie domowe donice ogrodowe na stelażu

Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie ogrodowe doniczki domowe na stelażu, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Wypełnij doniczkę ziemią doniczkową i umieść obok kolejną, którą napełnisz. Określ wysokość samodzielnie wykonanej wieży kwiatowej i wybierz bujną roślinę rosnącą na najwyższym stopniu. Każdy, kto martwi się o utrzymanie wieży, może swoje własne dzieło umieścić na tarasie lub przy ścianie domu.

Więcej

Donice na stelażu kwadratowe 

Jest 3 produktów.
Nowoczesne donice ogrodowe mają wyraziste kolory, często ciekawe geometryczne kształty. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Nowoczesny, rewelacyjny dizajn spełni nawet najbardziej wyszukane oczekiwania estetyczne. Przeglądająć naszą ofertę z pewnością znajdą Państwo prosty sposób na uczynienie własnego otoczenia, które będzie...
341 zł
1 Recenzje
W magazynie
Nadzwyczajny, symptomatyczny dizajn nowoczesnych donic sprawia, iż stanowią one jednoznaczną dekorację przestrzeni. Bezsprzeczną mocną stroną donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe to fenomenalny sposób na przyozdobienie balkonu, tarasu czy biura.
431 zł
1 Recenzje
W magazynie
Donica prostokątna na stojaku Normalis. Nowoczesna, wyjątkowa, mająca ciekawą formę plastyczną i interesujące wzornictwo, spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
1 102 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów