Stoliki kawowe

Stolik kawowy to propozycja dla osób lubiących przedmioty wielofunkcyjne, nowoczesne, eleganckie, praktyczne i zarazem niebanalne. Jak wprowadzić ducha nowoczesności do Twojego wnętrza? Kilka stylowych i wyrazistych drobiazgów potrafi odmienić charakter mieszkania. Stolik kawowy to jeden z najbardziej niezbędnych mebli w salonie wierny towarzysz...

Stolik kawowy to propozycja dla osób lubiących przedmioty wielofunkcyjne, nowoczesne, eleganckie, praktyczne i zarazem niebanalne. Jak wprowadzić ducha nowoczesności do Twojego wnętrza? Kilka stylowych i wyrazistych drobiazgów potrafi odmienić charakter mieszkania. Stolik kawowy to jeden z najbardziej niezbędnych mebli w salonie wierny towarzysz niewinnych przyjemności. Ten mały mebel do salonu może być jego oryginalną ozdobą.

Stoliki kawowe nowoczesne

W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzi się stolik kawowy szklany o kwadratowym kształcie. Wybierając tego typu mebel zadbajmy, by szkło, z którego został wykonany było jak najwyższej jakości. Niezwykle oryginalnie prezentować będzie się mebel, którego nogi zostały wykonane z metalu. Stolik kawowy to mebel którego nie może zabraknąć w nowoczesnym salonie.

Więcej

Stoliki kawowe 

Jest 2 produktów.
Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
947 zł
0 Recenzje
W magazynie
Kwadratowy stolik w nowoczesnym matowym wykończeniu. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
720 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów