Stolik kwadratowy

Stoliki kawowe do salonu to bez wątpienia stali bywalcy pomieszczeń o tym przeznaczeniu. To zdecydowanie meble, które mają w sobie spory potencjał dekoracyjny, a równocześnie każdorazowo wnoszą do wnętrza dużo walorów praktyczno-użytkowych. Stolik kawowy kwadratowy wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. To stylowe połącz...

Stoliki kawowe do salonu to bez wątpienia stali bywalcy pomieszczeń o tym przeznaczeniu. To zdecydowanie meble, które mają w sobie spory potencjał dekoracyjny, a równocześnie każdorazowo wnoszą do wnętrza dużo walorów praktyczno-użytkowych. Stolik kawowy kwadratowy wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. To stylowe połączenie zostało wymyślone specjalnie dla Ciebie!

Stolik kawowy z blatem szklanym transparentnym

Blat wykonano ze szkła hartowanego w kolorze transparentnym, czarnym lub mlecznym. Produkt pozwoli stworzyć wymarzoną aranżacje w każdym pomieszczeniu, zarówno we wnętrzach mieszkalnych w salonie, sypialni, jadalni jak i we wnętrzach użytkowych jak biura, kawiarnie czy też restauracje.

Więcej

Stolik kwadratowy 

Jest 1 produkt.
Kwadratowy stolik w nowoczesnym matowym wykończeniu. Produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
720 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji