Kominki ogrodowe

Modne, industrialne wzornictwo i ponadczasowy wygląd. Design tego kominka łączy w sobie ogień, ciepło, przytulną atmosferę i piękne wzornictwo. Mocny język wizualny tworzy bardzo wyrazisty kominek, który stanie się zauważalnym akcentem w ogrodzie lub innej przestrzeni zewnętrznej. Dla urozmaicenia wypoczynku warto uwzględnić w ogrodzie chociażby...

Modne, industrialne wzornictwo i ponadczasowy wygląd. Design tego kominka łączy w sobie ogień, ciepło, przytulną atmosferę i piękne wzornictwo. Mocny język wizualny tworzy bardzo wyrazisty kominek, który stanie się zauważalnym akcentem w ogrodzie lub innej przestrzeni zewnętrznej. Dla urozmaicenia wypoczynku warto uwzględnić w ogrodzie chociażby grill ogrodowy. Serwowanie grillowanych posiłków z pewnością uatrakcyjni spotkania w gronie rodziny i znajomych.

Kominek ogrodowy z grillem

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie taką formą wypoczynku, co odzwierciedla się w bardzo szerokiej ofercie grilli. Dla osób o wysokich potrzebach estetycznych, chcących być oryginalnymi, warto polecić kominek ogrodowy. Poza typowymi funkcjami charakterystycznymi dla zwykłego grilla, a więc pieczenie na ruszcie wędlin, ryb, warzyw itp., kominek ogrodowy może posłużyć także jako wędzarnia, jeżeli zamontujemy rożen, będzie doskonały do pieczenia np. dziczyzny.

Grill ogrodowy stalowy

Ogień daje też poczucie bezpieczeństwa, emituje dużo ciepła, co służy do ogrzewania zziębniętych biesiadników zgromadzonych w jego pobliżu na tarasie czy w ogrodzie. Do palenia używa się drewna, a więc bardzo przypomina tradycyjne ognisko, atrakcyjne wzornictwo sprawia, że jest to sprzęt dekoracyjny, który w ogrodzie tworzy określony klimat. 

Więcej

Kominki ogrodowe 

Jest 1 produkt.
Kominek może być umieszczony w dowolnym miejscu, nadając każdej powierzchni dodatkową przestrzeń. Użyj gotowej podpałki lub małych kawałków drewna, aby rozpalić ogień. Gdy uzyskasz odpowiedni płomień, dołóż większe kawałki drewna. Upewnij się, że ogień dostaje wystarczającą ilość tlenu do spalania. Pamiętaj, że otoczenie kominka może stać się bardzo gorące.
1 400 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji