Plastikowa donica Vendetta

Donice ogrodowe plastikowe

Donice do salonu inspiracje

Unikatowy wyróżniający się design donicy Vendetta, która została zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylweta donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń. Fantazyjna forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogro...

Donice ogrodowe plastikowe

Donice do salonu inspiracje

Unikatowy wyróżniający się design donicy Vendetta, która została zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylweta donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń. Fantazyjna forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Natomiast tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość. Kompozycje roślinne w donicach Vendetta pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. 

Więcej

Plastikowa donica Vendetta 

Jest 1 produkt.
Donica Vendetta to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Vendetta zdecydowanie przypadną osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
267 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji