Donice balkonowe Vesari

Duża donica do salonu

Donice na zewnątrz nowoczesne

Donice Vesari zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylweta donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że don...

Duża donica do salonu

Donice na zewnątrz nowoczesne

Donice Vesari zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Wyszukana sylweta donicy wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. Donica Vesari świetnie sprawdzi się jako donica do biura ale również jako donica ogrodowa.

Więcej

Donice balkonowe Vesari 

Jest 1 produkt.
Donica Vesari to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Vesari zdecydowanie przypadną osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
235 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji