Donice Cavo plastikowe

Donice Cavo plastikowe z tworzywa sztucznego w nowoczesnym matowym wykończeniu. Donice Cavo występują w dwóch rozmiarach i różnych głębokościach dna, co pozwoli na dopasowanie ich do roślin o zróżnicowanych wymaganiach. Donice plastikowe Cavo  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane ...

Donice Cavo plastikowe z tworzywa sztucznego w nowoczesnym matowym wykończeniu. Donice Cavo występują w dwóch rozmiarach i różnych głębokościach dna, co pozwoli na dopasowanie ich do roślin o zróżnicowanych wymaganiach. Donice plastikowe Cavo  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.

Stylowe donice plastikowe do wnętrz i na zewnątrz

Prezentowana forma donicy stylowej w kształcie koła przypadnie do gustu każdemu, kto poszukuje prostoty zachowanej w klasycznych barwach i odcieniach o zróżnicowanej kolorystyce. Proponujemy wyjątkowe donice z polietylenu zewnętrzne, które doskonale eksponują rośliny, a zarazem pozostają niebanalnym sposobem na aranżację wnętrza. Surowe wykończenie oraz geometryczny charakter wystarczy, aby stworzyć wyjątkowe kompozycję w eleganckich donicach.

Więcej

Donice Cavo plastikowe 

Jest 3 produktów.
Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.
402 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donice Cavo  to klasyczne, uniwersalne donice o idealnych proporcjach. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe.
324 zł
0 Recenzje
W magazynie
Okrągła donica to podręcznikowa uniwersalna propozycja o idealnych proporcjach. Posiada prostą budowę przez co może być wykorzystywana jako estetyczna donica na taras lub do wnętrza, z powodzeniem sprawdzi się również jako doniczka ogrodowa. Starannie wykonana z materiału jakim jest polietylen sprawia, że jej struktura wizualna do złudzenia przypomina...
211 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów