Fontanny ogrodowe

Fontanny w wersji minimalistycznej dobrze wpisują się w obecne trendy jakie panują w budownictwie jednorodzinnym gdzie ogród charakteryzują proste linie, duży trawnik, roślinność uporządkowaną. W taką scenerię idealnie wpisują się fontanny ogrodowe wyróżniające się szlachetnością formy i materiału z którego zostały wykonane. Powtarzającym się mo...

Fontanny w wersji minimalistycznej dobrze wpisują się w obecne trendy jakie panują w budownictwie jednorodzinnym gdzie ogród charakteryzują proste linie, duży trawnik, roślinność uporządkowaną. W taką scenerię idealnie wpisują się fontanny ogrodowe wyróżniające się szlachetnością formy i materiału z którego zostały wykonane. Powtarzającym się motywem dekoracyjnym są proste bryły jak kula, koło, prostopadłościan, kolumna.

Fontanny ogrodowe nowoczesne z obiegiem zamkniętym

Fontanna to nie tylko woda i jej uspokajający szum, który nas relaksuje, to bardzo atrakcyjny i widowiskowy garniturek w ogrodzie czy na tarasie. Fontanny ogrodowe bez względu na styl, posiadają oświetlenie, które szczególnie wieczorem przyciąga uwagę. Tak niewiele potrzeba, by zmienić klimat ogrodu, by jeszcze bardziej podkreślić walory estetyczne i cieszyć się wyjątkową atmosferą, która sprzyja relaksacji.

Więcej

Fontanny ogrodowe 

Jest 1 produkt.
Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.
1 801 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji