Fontanna ogrodowa solarna

Fontanna do ogrodu podświetlana

Fontanna ogrodowa stal corten

Aby ogród prezentował się nieskazitelnie o każdej porze, by łatwiej było utrzymać odpowiednią wilgoć powietrza w upalne, bezwietrzne dni konieczna jest fontanna ogrodowa, która poza nawilżeniem i odpowiednim lokalnym mikroklimatem podkreśli styl aranżowanego ogrodu. Moment, kiedy woda...

Fontanna do ogrodu podświetlana

Fontanna ogrodowa stal corten

Aby ogród prezentował się nieskazitelnie o każdej porze, by łatwiej było utrzymać odpowiednią wilgoć powietrza w upalne, bezwietrzne dni konieczna jest fontanna ogrodowa, która poza nawilżeniem i odpowiednim lokalnym mikroklimatem podkreśli styl aranżowanego ogrodu. Moment, kiedy woda z cichym pluskiem ożywia fontannę jest magiczny, kojące dźwięki uspokajają, a hipnotyzujące refleksy opadającej wody nie pozwolą oderwać wzroku. Fontanny ogrodowe mają obieg zamknięty, co oznacza, że nie ma potrzeby doprowadzania do nich bieżącej wody.

Więcej

Fontanna ogrodowa solarna 

Jest 1 produkt.
Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji