Donice balkonowe

Nie ma osoby, która nie lubi balkonu i sprawia, żeby kącik był idealny i wymagał odrobiny kreatywności. Pierwsza poranna kawa na balkonie będzie wyjątkowym przeżyciem, jeśli sformatujesz balkon jako małą oazę spokoju, zobaczysz nasze pomysły i zaczniesz pracować. Dla miłośników kwiatów balkon czy loggia wymaga kreatywności, ponieważ jest ogranic...

Nie ma osoby, która nie lubi balkonu i sprawia, żeby kącik był idealny i wymagał odrobiny kreatywności. Pierwsza poranna kawa na balkonie będzie wyjątkowym przeżyciem, jeśli sformatujesz balkon jako małą oazę spokoju, zobaczysz nasze pomysły i zaczniesz pracować. Dla miłośników kwiatów balkon czy loggia wymaga kreatywności, ponieważ jest ograniczona przestrzeń do sadzenia i przechowywania dużej liczby doniczek z kwiatami. Balkon to miejsce, z którego korzystamy, a większość z nich przypomina ogród, piękny taras, gdzie możemy naładować akumulatory i przygotować się na następny dzień.

Dlatego musimy przygotować balkon w najlepszy sposób, aby pomieścić jak najwięcej kwiatów.
Wiele osób na całym świecie prezentuje wiele pomysłów na temat roślin i balkonów. Upiększ balkon, taras, loggię i ogród pierwszymi wiosennymi kwiatami i zainspiruj się pomysłami w pełnym wymiarze. Nie musisz znać najnowszych trendów w donicach, możesz użyć prawie wszystkiego - od betonowych doniczek, starego emaliowanego naczynia do starych opon. Dziś przedstawiamy kilka ciekawych opcji doniczek na kwiaty balkonowe. Wszystkie te pomysły oszczędzają miejsce i będą wyglądać wspaniale zarówno na małych, jak i dużych balkonach czy tarasach. Zajrzyj do naszej kolekcji i pozostań inspirowany!

Więcej

Donice balkonowe 

Jest 7 produktów.
na stronę
Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.
0 Recenzje
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
0 Recenzje
Taras czy balkon może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć podłużnych donic i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów.
0 Recenzje
Niska i stosunkowo długa forma donicy to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Donica Normalis to idealna propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach lub ogródkach restauracyjnych. Doniczki są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 4 z 7 elementów