Donice salonowe

Nigdy nie było lepszego czasu na rozwinięcie zielonych ogrodów. Kiedy najlepsi projektanci spotykają się z naturą, pojawia się cały wachlarz oszałamiających możliwości. Sprawdź naszą ofertę, aby zainspirować wyobraźnię ogrodniczą. Posiadamy szeroką gamę wspaniałych i praktycznych rozwiązań dla roślin ogrodowych i roślin, pochodzących z najbardzi...

Nigdy nie było lepszego czasu na rozwinięcie zielonych ogrodów. Kiedy najlepsi projektanci spotykają się z naturą, pojawia się cały wachlarz oszałamiających możliwości. Sprawdź naszą ofertę, aby zainspirować wyobraźnię ogrodniczą. Posiadamy szeroką gamę wspaniałych i praktycznych rozwiązań dla roślin ogrodowych i roślin, pochodzących z najbardziej poszukiwanych europejskich pracowni dekoratorskich. Pokonaj ograniczenia, mamy doniczki z polipropylenu z wbudowaną siatką, aby utrzymać glebę w środku i zbiornik do uwolnienia wody. Dostępne w wielu kolorach, możesz stworzyć przyciągający wzrok obraz z codziennych roślin, które pokochają dzieci i dorośli. Eksploruj wysokość i warstwy w domu dzięki naszym stylowym stojakom na kwiaty, układając rośliny w pomieszczeniach z wyobraźnią i kreatywnością. Oferujemy również gamę doniczek ogrodowych i doniczek do wnętrz w nowoczesnych, trwałych i lekkich materiałach z tworzyw sztucznych aluminium i metalu.

Nasz rezerwuar doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich pomysłów. Niekonwencjonalny wytrzymały i łatwo przenośny laminat to innowacyjne rozwiązanie w którym możesz uprawiać swoje ulubione kwiaty, zioła, a nawet warzywa. Dostępne w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modną transformację na balkonie lub działce. Posiadamy również pojemniki ogrodnicze, takie jak doniczki z wbudowanymi zbiornikami do podlewania, dzięki czemu masz większe szanse utrzymać przy życiu swoje ulubione kwiaty. Niezależnie od tego, czy lubisz swoje doniczki i rośliny z domieszką klasycznej elegancji, rustykalnego uroku lub futurystycznego stylu, z pewnością znajdziesz coś, co zainspiruje Twoje zmysły do modeli, które tworzą nasi najlepsi twórcy. Niezależnie od budżetu, weź ze sobą fantastyczny design do własnego domu.

Więcej

Donice salonowe 

Jest 21 produktów.
na stronę
Donica Vendetta to kwitesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. W donicach o symetrycznych kształtach można zaprezentować każdą kompozycję kwiatową. Ostre, nowoczesne linie donicy Vendetta zdecydowanie przypadną  do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać...
0 Recenzje
Vaso to ekstrakt panującej orientacji na donice o geometrycznych kształtach, dzięki swojemu wyszykanemu wzornictwu, długo nie wyjdzie z mody. Ostre, nowoczesne linie donicy Vaso zdecydowanie trafią do gustu osobom szukającym nowoczesnych zdobniczych kształtów.
0 Recenzje
Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
0 Recenzje
Salon, balkon, taras, może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i bazą świeżych pomysłów dekoracyjnych. Donica OVO to model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. 
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 4 z 21 elementów