Donice salonowe inspiracje

Nigdy nie było lepszego czasu na rozwinięcie zielonych ogrodów. Kiedy najlepsi projektanci spotykają się z naturą, pojawia się cały wachlarz oszałamiających możliwości. Sprawdź naszą ofertę donic salonowych, aby zainspirować wyobraźnię ogrodniczą. Posiadamy szeroką gamę wspaniałych i praktycznych rozwiązań dla roślin ogrodowych i roślin, pochodz...

Nigdy nie było lepszego czasu na rozwinięcie zielonych ogrodów. Kiedy najlepsi projektanci spotykają się z naturą, pojawia się cały wachlarz oszałamiających możliwości. Sprawdź naszą ofertę donic salonowych, aby zainspirować wyobraźnię ogrodniczą. Posiadamy szeroką gamę wspaniałych i praktycznych rozwiązań dla roślin ogrodowych i roślin, pochodzących z najbardziej poszukiwanych europejskich pracowni dekoratorskich. Pokonaj ograniczenia, mamy doniczki z polipropylenu z wbudowaną siatką, aby utrzymać glebę w środku i zbiornik do uwolnienia wody.

Jakie donice salonowe zainspirują moją wyobraźnię?

Dostępne w wielu kolorach, możesz stworzyć przyciągający wzrok obraz z codziennych roślin, które pokochają dzieci i dorośli. Eksploruj wysokość i warstwy w domu dzięki naszym stylowym stojakom na kwiaty, układając rośliny w pomieszczeniach z wyobraźnią i kreatywnością. Oferujemy również gamę doniczek na zewnątrz ogrodowych i doniczek do wnętrz salonowych z nowoczesnych, trwałych i lekkich materiałach z tworzyw sztucznych aluminium i metalu. Nasz rezerwuar doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich pomysłów. Niekonwencjonalny wytrzymały i łatwo przenośny laminat to innowacyjne rozwiązanie w którym możesz uprawiać swoje ulubione kwiaty, zioła, a nawet warzywa.

Jaki materiał będzie najlepszy na donice do salonu?

Dostępne w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modną transformację na balkonie lub działce. Posiadamy również pojemniki ogrodnicze, takie jak doniczki do salonu z wbudowanymi zbiornikami do podlewania, dzięki czemu masz większe szanse utrzymać przy życiu swoje ulubione kwiaty. Niezależnie od tego, czy lubisz swoje doniczki i rośliny z domieszką klasycznej elegancji, rustykalnego uroku lub futurystycznego stylu, z pewnością znajdziesz coś, co zainspiruje Twoje zmysły do modeli, które tworzą nasi najlepsi twórcy. Niezależnie od budżetu, weź ze sobą fantastyczny design do własnego domu i salonu.

Więcej

Donice salonowe inspiracje 

Jest 22 produktów.
na stronę
Donica Vendetta to kwintesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. W donicach o symetrycznych kształtach można zaprezentować każdą kompozycję kwiatową Ostre nowoczesne linie donicy Vendetta zdecydowanie przypadną  do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać...
267 zł
0 Recenzje
W magazynie
Vaso to ekstrakt panującej orientacji na donice o geometrycznych kształtach, dzięki swojemu wyszykanemu wzornictwu, długo nie wyjdzie z mody. Ostre, nowoczesne linie donicy Vaso zdecydowanie trafią do gustu osobom szukającym nowoczesnych zdobniczych kształtów.
235 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 
251 zł
0 Recenzje
W magazynie
Salon, balkon, taras, może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i bazą świeżych pomysłów dekoracyjnych. Donica OVO to model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. 
243 zł
0 Recenzje
W magazynie
Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce Donica Pixelpot to model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. 
341 zł
0 Recenzje
W magazynie
Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
761 zł
0 Recenzje
W magazynie
Donica charakteryzuje się dosyć modnym designem o geometrycznym kształcie co pozwala stworzyć kompozycję kwiatową przeznaczoną do dekorowania ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Wyrazista forma doda szyku i elegancji podkreślając określony styl.
963 zł
0 Recenzje
W magazynie
Taras czy balkon może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć podłużnych donic i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów. Prosta, prostokątna forma donicy gwarantuje weryfikowalność każdego...
737 zł
0 Recenzje
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 22 elementów