Donica z polietylenu Vesari 45

Nowy produkt

Donica Vesari to kwitesencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Vesari zdecydowanie przypadną  do gustu osobom szukającym ekstranowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że dzieże można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 


20 Przedmioty

W magazynie

235 zł

  • Polietylen

Vesari znakomicie sprawdzi się jako donica do biura, ale również jako donica ogrodowa. Jeśli jesteś właścicielem zakładu musisz pamiętać że ważne jest, aby dodać zieleń do wystroju, dodaj trochę naturalnego piękna, którego może brakować w Twojej przestrzeni. Jest to odpowiedzialność i wymaga pewnej konserwacji. Przecież doniczki są tak piękne, jak i roślina wewnątrz niej. Czy są jakieś modne opcje na topie, które moglibyśmy przegapić? Rośliny pozytywnie wpływają na nasze zdrowie psychiczne, poprawiają nasze zdrowie fizyczne, a jako dodatkowy bonus są piękne! Nie wspominając o ogromnej satysfakcji z pielęgnowania kolorowego piękna natury.

Wysokość45 cm
Szerokość69 cm
Głębokość60 cm
Waga9 kg
Pojemność80 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Plastikowa donica Classic 35

Plastikowa donica Classic 35

Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu  budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.