Okrągła donica z polietylenu Cavo 40

Nowy produkt

Okrągła donica to podręcznikowa uniwersalna propozycja o idealnych proporcjach. Posiada prostą budowę przez co może być wykorzystywana jako estetyczna donica na taras lub do wnętrza, z powodzeniem sprawdzi się również jako doniczka ogrodowa. Starannie wykonana z materiału jakim jest polietylen sprawia, że jej struktura wizualna do złudzenia przypomina donice wykonane z tworzyw naturalnych.

 


10 Przedmioty

W magazynie

211 zł

  • Polietylen

Donice Cavo są dostępne w dwóch rozmiarach wielkości, co przy odpowiednim wyborze daje możliwość posadzenie zarówno mniejszych roślin jak i większych drzewek lub krzewów.Model ten może być eksploatowany jako całoroczna donica ogrodowa na balkon lub taras, jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki pogodowe i nie wymaga żadnej konserwacji. Jest dostępna w dziesięciu różnych kolorach do wyboru, co umożliwia idealne dopasowanie do większości miejsc, oraz stworzenie doskonałego tła dla wielu różnorodnych kompozycji roślinnych.Wybierając prezentowaną donicę, mogą być Państwo pewni jej niesłychanie wysokiej jakości, zdecydowanej wytrzymałości, eleganckiej prezentacji i wysokiej funkcjonalności na długie lata. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia.

Istnieje możliwość wbudowania podwójnego dna za dopłatą 10 zł brutto

Wysokość40 cm
Waga5 kg
Pojemność30 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica40 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Cavo 40

Wymiary - podwójne dno

Pobierz (97.81k)

Podobne produkty