Donica krągła z laminatu Ultimo 92

Nowy produkt

Ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca. Natomiast odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.

8 Przedmioty

W magazynie

445 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Donice okrągłe z serii Ultimo tworzone z najwyższej jakości laminatów poliestrowo szklanych, mrozoodporne, lekkie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV. To wynik hobby i zamiłowania do zieleni i ogrodnictwa. Oferując ten produkt staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom i trendom rynku, który stale dąży do coraz bardziej niebanalnych rozwiązań. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach. Klient otrzymuje wyjątkowy produkt o niebanalnym kształcie i może mieć poczucie wyjątkowości.

Wkładkę uprawną donicy znajdziesz pod adresem-kliknij Wkładka uprawna

Wysokość92 cm
Waga7 kg
Pojemność20 l (wkładka uprawna)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica50 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Karta produktu Ultimo

Karta produktu donicy Ultimo

Pobierz (934.3k)

Podobne produkty