Donica z laminatu Falko 80

Nowy produkt

Donica Falko to produkt gwarantujący oryginalność, modny, nadzwyczajny design, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty odnajdziesz prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia ciekawszym i zapadającym w pamięć.

6 Przedmioty

W magazynie

349 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Zestaw donic Falko to wysokiej jakości produkt wykonany z niezwykle bezusterkowego surowca jakim jest laminat poliestrowo-szklany tak zwane włókno szklane. Surowiec wykorzystywany przez nas do produkcji donic dobierany jest w oparciu o wysokie standardy rynku zachodniego. Chcemy zapewnić naszym klientom dużą satysfakcję i zadowolenie z poczynionego u nas zakupu. Klient podejmujący decydujący o nabyciu naszych donic może mieć pewność, że otrzyma wartościowy, polski produkt zrealizowany z pieczołowitą dokładnością.

Wkładkę uprawną donicy znajdziesz pod adresem- kliknij Wkładka uprawna

Wysokość80 cm
Szerokość35 cm
Głębokość35 cm
Waga7 kg
Pojemność16 l (wkładka uprawna)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Donica z polietylenu Ambienti Long 40

Donica z polietylenu Ambienti Long 40

Donica Ambienti Long to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Łagodne, nowoczesne linie donicy  zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 


Karta produktu Falko

Karta produktu donicy Falko

Pobierz (882.68k)

Podobne produkty