Donica z laminatu Normalis 80x25x55

Nowy produkt

Niska i stosunkowo długa forma donicy to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Donica Normalis to idealna propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach lub ogródkach restauracyjnych. Doniczki są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne.

6 Przedmioty

W magazynie

410 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce. Donica Normalis to wysokiej jakości produkt przygotowany z wyjątkowo mocnego tworzywa jakim jest laminat poliestrowo szklany. Surowiec ten zapewnia wysoki stopień odporności w niekorzystnych warunkach. Zróżnicowane kolory i proste kształty, wspaniale podkreślają naturalne piękno roślin. Co więcej, dzięki nim, można stworzyć zachwycające aranżacje otoczenia i dowolnie zmieniać kompozycje roślin, eksponując je wówczas, gdy są najpiękniejsze.

Wkładkę uprawną  donicy znajdziesz pod adresem- kliknij - Wkładki uprawne

Wysokość80 cm
Szerokość25 cm
Głębokość55 cm
Waga8 kg
Pojemność17 l (wkładka uprawna)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Donica z polietylenu Ambienti Long 40

Donica z polietylenu Ambienti Long 40

Donica Ambienti Long to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Łagodne, nowoczesne linie donicy  zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 


Karta produktu Normalis

Karta produktu donicy Normalis

Pobierz (944.81k)

Podobne produkty