Donica tarasowa z laminatu Normalis 40.50.230

Nowy produkt

Donica charakteryzuje się dosyć modnym designem o geometrycznym kształcie co pozwala stworzyć kompozycję kwiatową przeznaczoną do dekorowania ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Wyrazista forma doda szyku i elegancji podkreślając określony styl.

6 Przedmioty

963 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Oryginalny wyróżniający się design nowoczesnych donic tarasowych z laminatu sprawia, iż stanowią one wyrazistą dekorację przestrzeni. Dlatego ich otoczenie musi stanowić dla nich dobre tło. Nowoczesne donice ładnie komponują się w ogrodach miejskich, w czy w przestrzeniach komercyjnych. Jest to również ciekawe urozmaicenie wnętrz nowoczesnych, mogą stanowić wystrój przychodni, biura, sali kongresowej, czy wnętrza loftów oraz nowoczesnych mieszkań.

Wysokość40 cm
Szerokość50 cm
Głębokość230 cm
Waga25 kg
Pojemność400 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty