Donica duża z laminatu Normalis 60-50-200

Nowy produkt

Prostokątna forma donicy sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach, tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.

2 Przedmioty

W magazynie

1 198 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Donica wysoka sporych rozmiarów pozwoli na dopasowanie do niej roślin o zróżnicowanych wymaganiach stosunkowo wysokich i obszernych. Zdobienie dodaje donicy masywności, przez co model ten często wybierany jest jako element dekoracji na zewnątrz.  Donica duża z laminatu mrozoodporna, lekka, odporna na uderzenia i działanie promieni UV pozwala użytkownikom cieszyć się przez długi czas, tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość.

Wysokość60 cm
Szerokość50 cm
Głębokość200 cm
Waga28 kg
Pojemność600 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Karta produktu Normalis

Karta produktu donicy Normalis

Pobierz (944.81k)

Podobne produkty