Donica z laminatu Normalis 40-40-100-duża

Nowy produkt

Duże donice będą prezentowały się znakomicie ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Ten rodzaj donicy będzie idealny także jako donice tarasowe, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych.

4 Przedmioty

W magazynie

447 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Nowoczesne donice z laminatu będą idealne do wystroju przestrzeni o charakterze wyrazistym o geometrycznych kształtach. Świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach ogrodowych prywatnych jak też publicznych, dobrze będą prezentowały się na tarasie czy w salonie często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Stylowa grupa wysokich dużych donic pięknie zaakcentuje charakter wnętrza oraz stanie się elegancką wizytówką dobrego gustu właścicieli.

Wysokość40 cm
Szerokość40 cm
Głębokość100 cm
Waga12 kg
Pojemność160 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Karta produktu Normalis

Karta produktu donicy Normalis

Pobierz (944.81k)

Podobne produkty