Donica z laminatu Ultimo 52

Nowy produkt

Ta forma donicy przez swoją funkcjonalność i wyszukany kształt sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu basenu. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub na tarasach.

2 Przedmioty

W magazynie

504 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Kompozycje roślinne w donicach Ultimo pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Donice z serii Ultimo wykonano najwyższej jakości laminatu poliestrowo szklanego tak zwanego włókna szklanego, które jest odporne na na każde warunki pogodowe. Proponujemy je w wielu różnych kolorach, od klasycznych białych, czarnych i szarych, po bardziej kolorowe wersje żółte, czerwone czy zielone. Oferując ten produkt staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom i trendom rynku, który stale dąży do coraz bardziej niebanalnych rozwiązań. Klient otrzymuje wyjątkowy produkt i może mieć poczucie nietuzinkowości.

Wysokość52 cm
Waga6 kg
Pojemność50 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica63 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Donica z polietylenu Ambienti Long 40

Donica z polietylenu Ambienti Long 40

Donica Ambienti Long to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Łagodne, nowoczesne linie donicy  zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 


Karta produktu Ultimo

Karta produktu donicy Ultimo

Pobierz (934.3k)

Podobne produkty