Donica wysoka z laminatu Cubi 120-38-38

Nowy produkt

Tę pojemną donicę polecamy w przypadku dużych i średnich roślin zielonych, kompozycji kwiatowych, modnych sukulentów czy traw ozdobnych. Może być używana jako całoroczna donica ogrodowa, na balkon lub taras, ale także w przestronnych biurowcach, restauracjach, gabinetach czy innych miejscach użytku publicznego.

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

To dość duża donica, której wysokość wynosi 120 cm. Nowoczesna forma kształt sześcianu sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych oraz użyteczności publicznej. Wewnętrzna półka (wkładka uprawna) na głębokości 35 cm zmniejsza objętość donicy przeznaczoną dla rośliny, co znacznie ułatwia zagospodarowanie donicy. Niemniej jednak nadal jest odpowiednia nawet dla bardzo dużych roślin. Wykonana z laminatu włókna szklanego i żywicy poliestrowej, pomalowana farbą poliuretanową jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i może z powodzeniem być wykorzystana na tarasie i balkonie. Szary czy czarny kolor wykończony na matowo sprawia, że donica bardzo dobrze prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach domów i biur. 

Wkładkę uprawną donicy znajdziesz pod adresem-kliknij Wkładka uprawna

Wysokość120 cm
Szerokość38 cm
Głębokość38 cm
Waga12 kg
Pojemność160 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty