Donica kwadratowa z laminatu Cubi 50-50-50

Nowy produkt

Małe rośliny, takie jak sukulenty i rośliny powietrzne, są idealne do dodawania zieleni do biurka lub szafki nocnej. Nieco większe rośliny, takie jak lilie pokojowe, mogą zajmować trochę miejsca na podłodze, ale nie przytłoczą żadnego rogu pokoju bujnymi liśćmi lub dużymi korzeniami.

4 Przedmioty

W magazynie

402 zł

  • Laminat
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Dlatego ich otoczenie musi stanowić dla nich dobre tło - nowoczesne donice ładnie komponują się w ogrodach miejskich, czy w przestrzeniach komercyjnych. Jest to również ciekawe urozmaicenie wnętrz nowoczesnych - jak przychodnie, biura, sale kongresowe, czy wnętrza loftów, nowoczesnych mieszkań. Donice nowoczesne są bardzo wyraziste, od razu widoczne przez każdego. Tym ważniejsze jest ich prawidłowe obsadzenie - musi być staranne, dokładne, i atrakcyjne. Dekoracją ogrodu oczywiście stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. 

Wysokość50 cm
Szerokość50 cm
Głębokość50 cm
Waga6 kg
Pojemność100 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty