Prostokątna donica na stelażu Normalis 38-96

Nowy produkt

Donica prostokątna na stojaku Normalis. Nowoczesna, wyjątkowa, mająca ciekawą formę plastyczną i interesujące wzornictwo, spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Ciekawe donice na stelażu to przebojowa nowość na rynku dekoracji. Jeżeli lubisz iść z duchem czasu, zależy Ci na niekonwencjonalnym wyglądzie najbliższego otoczenia i lubisz funkcjonalne dodatki, trudno o lepszą propozycję. Donice produkowane z aluminium, sprawdzonego materiały o najwyższej jakości, mogą być wykonane w dowolnym kształcie i kolorze. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach i przemyśle stoczniowym, gdzie poddawane są ciągłemu działaniu niesprzyjających czynników atmosferycznych.

Stelaż - stal nierdzewna polerowana.

Wysokość90 cm
Szerokość38 cm
Głębokość96 cm
Waga20 kg
Pojemność100 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty