Donica na stelażu Cubi 40x40

Nowy produkt

Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

4 Przedmioty

W magazynie

420 zł brutto

 • Aluminium
 • Wysoki połysk
 • Matowa

Do produkcji donic z aluminium używamy sprawdzone materiały o najwyższej jakości. Donice z aluminium mogą być wykonane w dowolnym kształcie i kolorze. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach i przemyśle stoczniowym, gdzie poddawane są ciągłemu działaniu niesprzyjających czynników atmosferycznych. Stojak wykonano z profili 20x20x2 stal DD11. Donice o dowolnie wybranych wymiarach i kolorach dostępne na indywidualne zamówienie. 

Wysokość90 cm
Szerokość40 cm
Głębokość40 cm
Waga10 kg
Pojemność50 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce
Oceń 
2019-05-16

Opinia

Duży wybór, dobre ceny, dobrze zabezpieczona przesyłka. chwilę trzeba poczekać na przesyłkę, ale warto.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Donica z polietylenu Ambienti Long 40

  Donica z polietylenu Ambienti Long 40

  Donica Ambienti Long to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Łagodne, nowoczesne linie donicy  zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 


  Podobne produkty