Donica okrągła na stelażu Roller 30

Nowy produkt

Dodaj wyjątkowe akcenty do patio w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i stylu. Na przykład tą donicę o prostej konstrukcji posadowioną na efektownym stelażu, która dodaje odrobinę nowoczesnego stylu i atrakcyjności.

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Kwietniki stojące najlepiej wyglądają we wnętrzach, w których nie ma zbyt wielu bibelotów. Stojak z kwiatami musi być odpowiednio wyeksponowany, dlatego najlepiej ustawić go w pustym kącie pokoju. Donice na stelażu Roller to klasyczne uniwersalne donice o idealnych proporcjach, poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będą prezentowały się również w domowych salonach. Wyjątkowy desing pozwala na prezentację donicy również w obiektach komercyjnych, okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach. Stojak wykonano z profili 20x20x2 stal DD11. Donice o dowolnie wybranych wymiarach dostępne na indywidualne zamówienie.

Wysokość50 cm
Waga4 kg
Pojemność11 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica30 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty