Donica na stelażu Roller 50

Nowy produkt

Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Wracamy do klasycznych kwietników z barokowymi dekoracjami. Takie modele szczególnie dobrze wyglądają z tropikalną roślinnością: Domową agawą albo krzewem oliwnym. Kwietnik stojący to również dobra opcja na balkon albo do ogrodu. Do tej roli warto wziąć pod uwagę trwałe stojaki z profili stalowych. Wysokie, duże donice pięknie zaakcentuje charakter wnętrza oraz staną się elegancką wizytówką dobrego gustu właścicieli. Wykonane z materiałów o najwyższej jakości, odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, gwarantują satysfakcję z zakupu. Te designerskie produkty proponujemy w różnych wielkościach, które pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach. Stojak wykonano z profili 20x20x2 stal DD11.

Wysokość90 cm
Waga10 kg
Pojemność78 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica50 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty