Donica ze stali corten Cubi 40.60.60

Nowy produkt

Ciekawym ustawieniem akcentując wagę pewnego miejsca, jak wejście do domu, czy na posesję, jest ustawienie symetryczne donic po dwóch stronach obiektu. Donice to specyficzne elementy roślinne - jak każde z nich ogród, balkon, muszą być urządzone zgodnie z pewnymi zasadami.

2 Przedmioty

359 zł

  • Corten
  • Naturalna

Nowoczesne donice ze stali corten pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu. Oczywiście niezaprzeczalną zaletą donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Powszechnie przecież wiadomo, że każda ilość zielonych liści, wpływa kojąco na nasze skołatane nerwy. Przede wszystkim donice ustawiamy w grypach - najlepsze zestawienie to 3 sztuki, zróżnicowane tylko pod względem wysokości, albo jednakowej wysokości. Takie ustawienie podkreśla wejście do domu, ścieżkę, kierunek poruszania się. Jeżeli chodzi o obsadzenie donic, należy przestrzegać dominującej gamy kolorystycznej - staramy się, aby kwiaty, liście, czy pędy były dobrane w sposób przemyślany. Najlepiej jest łączyć ze sobą 3 kolory, które mogą być barwami kontrastowymi, harmonijnymi, lub dopełniającymi się.

Wysokość40 cm
Szerokość60 cm
Głębokość60 cm
Waga20 kg
Pojemność120 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty