Donica kwiatowa ze stali corten Cubi 80-80-80

Nowy produkt

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, który dodaje nieco uroku w każdej, zielonej przestrzeni. Minimalistyczne kompozycje mogą wpasować się zarówno w proste i poukładane ogrody.

  • Corten
  • Naturalna

Donice z cortenu doskonale wpasowują się w trendy, w których dominuje geometria i nieprzekombinowana forma. Estetyczne i zarazem nowoczesne dekoracje to kwintesencja współczesnych aranżacji. Geometryczne kształty tworzą wyrazisty element dekoracji. Doniczki ogrodowe cortenowe to bardzo obszerna grupa donic zewnętrznych, która charakteryzują się wysoką odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych, które świetnie sprawdzą się nawet w najmniejszych przestrzeniach, dając Państwu możliwość wykreowania zielonego azylu. Doniczki ogrodowe mogą być wyposażone w szereg udogodnień, bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność - mogą więc Państwo wybierać!

Wysokość80 cm
Szerokość80 cm
Głębokość80 cm
Waga50 kg
Pojemność500 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty