Donica kwiatowa ze stali corten Cubi 80.80.80

Nowy produkt

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, który dodaje nieco uroku w każdej, zielonej przestrzeni. Minimalistyczne kompozycje mogą wpasować się zarówno w proste i poukładane ogrody.

2 Przedmioty

W magazynie

750 zł

  • Corten
  • Naturalna

Donice z cortenu doskonale wpasowują się w trendy, w których dominuje geometria i nieprzekombinowana forma. Estetyczne i zarazem nowoczesne dekoracje to kwintesencja współczesnych aranżacji. Geometryczne kształty tworzą wyrazisty element dekoracji. Doniczki kwiatowe ze stali corten to bardzo obszerna grupa donic zewnętrznych, która charakteryzują się wysoką odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych, które świetnie sprawdzą się nawet w najmniejszych przestrzeniach, dając Państwu możliwość wykreowania zielonego azylu. Doniczki ogrodowe mogą być wyposażone w szereg udogodnień, bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność - mogą więc Państwo wybierać!

Wysokość80 cm
Szerokość80 cm
Głębokość80 cm
Waga50 kg
Pojemność500 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty