Donica kształt walca stal corten Roller 40

Nowy produkt

Posiadanie ogrodu pełnego zieleni i niepowtarzalnego wystroju przynosi przyjemność wielu florystom. Dla wielu ogrodnictwo to sposób na wyrażenie kreatywności. Ale czasami ta twórcza iskra nie przychodzi łatwo. Jeśli chcesz urozmaicić swój krajobraz, wrzuć do niego kilka kolorowych donic corten obsadzonych wybraną roślinnością

  • Corten
  • Naturalna

Piękno korzystania z sadzarek do tworzenia ogrodu to możliwość przemieszczania ich i zmiany ich położenia w zależności od potrzeb serca. Ogrodnictwo z udziałem donic to łatwy sposób na nadanie charakteru i stylu Twojej zielonej oazie. Przyjrzyjmy się kilku z wielu powodów, dla których doniczki mogą być fantastycznymi dodatkami do ogrodu. Sadzarki to najprostszy sposób na poprawienie dowolnej przestrzeni za pomocą koloru i odrobiny zainteresowania. Stąd możesz zacząć korzystać z różnego rodzaju opcji projektowych i rozmiarów? Nasz sklep jest doskonałym miejscem do znalezienia różnych stylów, które można wykorzystać w aktualnym wystroju wnętrz lub w ogrodzie na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy lubisz odważne kolory, czy bardziej stonowane odcienie, znajdziesz idealny pojemnik donicę.

Wysokość40 cm
Waga12 kg
Pojemność51 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica40 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty