Stal corten donica Roller 50

Nowy produkt

Ważną rzeczą do zaplanowania jest ostateczny rozmiar i wysokość twoich roślin. Twój pojemnik będzie wyglądał inaczej, gdy go po raz pierwszy obsadzisz, ale przybierze nowy kształt i wymiar w miarę wzrostu roślin. Każda roślina i jej indywidualny system korzeniowy wymagają odpowiedniej przestrzeni do wzrostu. Musisz starannie wybrać wypełnienie donicy corten i dobrać odpowiednią roślinność.

  • Corten
  • Naturalna

Przed wybraniem jakichkolwiek kwiatów upewnij się i zaplanuj, gdzie pójdzie Twoja donica. Niektóre rośliny świetnie żyją w cieniu z niewielkim lub żadnym słońcem, podczas gdy inne rośliny kwitną w bezpośrednim świetle słonecznym. Dowiedz się, czego potrzebują twoje rośliny i upewnij się, że donica znajdzie się w odpowiednim miejscu, aby zapewnić im właściwe warunki. Ważną rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać odpowiednio duże doniczki. Rośliny, które wybrałeś, aby ozdobić swój garnek, muszą razem egzystować, aby dobrze się rozwijać. Wszystkie rośliny posiadające tą samą donicę powinny wymagać takiej samej ilości wody i słońca, jak i tego samego rodzaju gleby. Przecież te rośliny będą dzielić dokładnie to samo siedlisko i warunki każdego dnia.

Wysokość50 cm
Waga18 kg
Pojemność98 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica50 cm

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty