Donica ze stali corten Roller 80

Nowy produkt

Wysokie, okazałe rośliny ogrodnicy mogą zamienić w dzieła sztuki. Jedna roślina da Ci to wszystko, czego potrzebujesz, aby wyeksponować donicę i stworzyć wizualne zainteresowanie. Praktycznie każda roślina może być uprawiana w pojemniku, pod warunkiem, że donica jest wystarczająco duża.

  • Corten
  • Naturalna

Nawet jeśli nie masz ogrodu lub pomieszczenia do uprawy kwiatów na zewnątrz, nadal możesz cieszyć się świeżymi kwiatami i satysfakcją z samodzielnego ich uprawiania, uruchamiając ogródek kontenerowy na ganku lub tarasie. Umieść donice na swoim balkonie lub w dowolnym miejscu, w którym mogą uzyskać pełne światło słoneczne. Szeroka gama kwiatów rośnie wysoko i pięknie w doniczkach. Hodowcy roślin opracowali wiele kwiatów, które dobrze rosną w zwartych przestrzeniach i tworzą piękne ogrody kontenerowe.

Wysokość80 cm
Waga54 kg
Pojemność402 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica80 cm

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty