Donice prostokątne ze stali corten Normalis 80.95.30

Nowy produkt

Niezaprzeczalną zaletą donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Dekoracją ogrodu oczywiście stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Stal corten z której wykonano donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu.

2 Przedmioty

585 zł

  • Corten
  • Naturalna

Zastosowań donic ze stali corten w ogrodzie jest kilka, pozwalają one na uprawę roślin nie bezpośrednio w gruncie, to dosyć istotna kwestia, jeśli posiadamy niewielki ogród lub taras. W donicy ogrodowej kwiaty czy drzewka są mobilne, możemy je zawsze przenieść lub przesadzić, co daje nam wolną rękę podczas zmiany aranżacji ogrodowej. Donice są naturalną izolacją termiczną, a rośliny mają w nich optymalne warunki do wzrostu. Donice ogrodowe cortenowe to produkty, po które nasi klienci sięgają najczęściej. Idealnie prezentują się w towarzystwie mini skalniaków oraz egzotycznych roślin na nowoczesnym tarasie, albo tuż przy drzwiach wejściowych do naszego domu. Sprawdź nasze propozycje i dopasuj model, który okaże się najbardziej przydatny w okolicy Twojego domu.

Wysokość80 cm
Szerokość30 cm
Głębokość95 cm
Waga28 kg
Pojemność200 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty