Duża donica ze stali corten 60-120-40

Nowy produkt

Kolekcja projektów na świeżym powietrzu w której prezentujemy nowoczesne z rewelacyjnym wyglądem donice z cortenu, spełnią wyszukane oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

  • Corten
  • Naturalna

Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras, z powodzeniem sprawdzą się również jako doniczki ogrodowe. Wykonane z Cortenu, stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, łudząco przypominające powszechną rdzę. Donice z cortenu są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem i znalazł zastosowanie w architekturze zarówno dużej jak i małej.

Wysokość60 cm
Szerokość30 cm
Głębokość120 cm
Waga28 kg
Pojemność160 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty