Donica ze stali corten Trapecio 80

Nowy produkt

Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.

2 Przedmioty

1 242 zł

  • Corten
  • Naturalna

Doniczki te są jednym z największych modeli, wykonane dla polskich nabywców. Mogą w nich rosnąć wysokie krzewy jak też drzewka wraz z korzeniami. W miarę upływu czasu nie będzie potrzeby przesadzania roślin, a wystarczy jedynie wymiana wierzchniej warstwy podłoża. Wystarczy skoordynować ton do wszystkich innych ozdób ogrodu domowego, jak też dostosować jej format do roślinki, która będzie odzwierciedlała nasz indywidualny styl. Donice ze stali corten - ogrodowe niejednokrotnie znajdują swoje zastosowanie w architekturze miejskiej. To interesujące rozwiązanie optyczne w ogrodach na tarasach czy też skwerach. Corten sprawia, że są praktycznie niezniszczalne oraz odporne na długotrwałe mrozy. Bez żadnych oporów mogą spędzić całe lata na dworze. Nie tylko świetnie wyglądają ale są unikalne. To inwestycja na długie lata.

Wysokość80 cm
Waga110 kg
Pojemność800 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Szerokość dołem92 cm
Głębokość dołem92 cm
Szerokość górą120 cm
Głębokość górą120 cm

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty