Donica trapeizodalna ze stali corten Trapecio 80.o

Nowy produkt

Jak każdy pokój w domu, balkon czy taras może być bardziej przytulny dzięki ładnym roślinom. Jeśli chcesz również umeblować swój balkon a może taras roślinami i kwiatami, nasze pomysły na nasadzenie z pewnością będą pomocne.

  • Corten
  • Naturalna

Ważne jest, aby wiedzieć, które rośliny najlepiej nadają się, które preferują cień, a które słońce, a może chciałbyś zasadzić rośliny i kwiaty, a także przydatne rośliny. Dlatego powinieneś wiedzieć, co wziąć pod uwagę Tak więc dzięki tym donicom możesz stworzyć swój własny geometryczny wzór, najbardziej pasujący do Twojego tarasu. Możesz zbudować z nich rodzaj przesłony, ścianki dzielącej dwie przestrzenie i podkreślić nimi kształt tarasu czy balkonu. Donice z cortenu doskonale komponują się z otoczeniem, można je stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, co w przypadku donic tarasowych ma istotnie znaczenie, gdyż są one nie tylko odporne na zabrudzenia oraz promieniowanie UV, ale przede wszystkim na trudne warunki atmosferyczne, jak deszcz, mróz czy śnieg.

Wysokość80 cm
Waga110 kg
Pojemność800 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Szerokość dołem120 cm
Głębokość dołem120 cm
Szerokość górą92 cm
Głębokość górą90 cm

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty