Geometryczna polietylenowa donica Valencia 70

Nowy produkt

Donica Valencia to esencja panującego trendu na donice o geometrycznych kształtach. Ostre, nowoczesne linie donicy Valencia zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 

10 Przedmioty

W magazynie

251 zł

  • Polietylen

Donica Valencia świetnie sprawdzi się jako donica do biura ale również jako donica ogrodowa. Wersja podświetlana natomiast idealnie sprawdzi się na tarasie czy przed restauracją przykuwając wzrok przechodniów. Prosta geometryczna forma donicy współgra ze złożonymi kształtami roślin. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce. Kolorowe donice polietylenowe, dzięki ciekawym fakturom oraz niebanalnym kształtom, wspaniale podkreślają naturalne piękno roślin, dzięki nim, można stworzyć zachwycającą aranżacje otoczenia i dowolnie zmieniać kompozycje, eksponując je wówczas, kiedy są najpiękniejsze. Rośliny powinny być istotnym elementem każdego wnętrza. Zieleń rozjaśnia przestrzenie wewnętrzne i wiadomo, że mają właściwości poprawiające nastrój, zapewniają korzyści zdrowotne i mogą być używane w różnych motywach dekoracyjnych.

Wysokość70 cm
Szerokość40 cm
Głębokość40 cm
Waga6 kg
Pojemność10 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Karta produktu Valenica

Karta produktu donicy Valenica

Pobierz (128.39k)

Podobne produkty