Donica z polietylenu Longerino 70-100-35

Nowy produkt

Klasyczny kształt donic Lungerino sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej. Szczególne przeznaczenie to dekorowanie ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni.

  • Polietylen

Oprócz mebli i ochrony przeciwsłonecznej nadal musisz myśleć o prywatności. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie sadzarki, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Przedstawiona donica może posłużyć do ochrony prywatności na patio. Prostokątna, cienka i wysoka, zapewni nowoczesny i zielony ekran. Określi także przestrzeń. Zajmuje mało miejsca, więc może być również używana wzdłuż balustrad balkonowych. Kolor można również dobrać tak, aby sadzarka doskonale harmonizowała z projektem ogrodu!

Wysokość70 cm
Szerokość35 cm
Głębokość100 cm
Waga18 kg
Pojemność80 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Fontanna ogrodowa podświetlana

Fontanna ogrodowa podświetlana

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

Podobne produkty