Stylowa polietylenowa donica Ambienti Long 40

Nowy produkt

Donica Ambienti Long to motyw przewodni panującego trendu na donice o geometrycznych formach. Łagodne, nowoczesne linie donicy zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedną do drugiej, tworząc ciekawą bryłę. 


20 Przedmioty

W magazynie

430 zł

  • Polietylen

Stylowa donica polietylenowa Ambienti Long świetnie sprawdzi się jako donica do biura ale również jako donica ogrodowa. Twój ogród nabierze nowego blasku i zwiększy swoją rangę. Jeśli szukasz oryginalnych, funkcjonalnych i jednocześnie ciekawych nowoczesnych rozwiązań odświeżających wygląd zewnętrzny partio, tarasu, domu, mamy coś dla ciebie. Skorzystaj z naszej oferty wyposażenia poprawiającego walory estetyczne aranżowanego ogrodu, dzięki czemu wprawisz swoich znajomych w zachwyt, a samemu zapewnisz sobie miejsce pozwalające na doskonały relaks w zaciszu zielonego kącika.

Wysokość40 cm
Szerokość40 cm
Głębokość90 cm
Waga10 kg
Pojemność80 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty