Klasyczna donica z polietylenu Lungo maxi

Nowy produkt

Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.

10 Przedmioty

W magazynie

398 zł

  • Polietylen

Donica Lungo maxi świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych typu open space. Donice klasyczne są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne. Połącz ją razem z donicami Longerino, lungo lub Tower pot i stwórz swoją własną unikatową kompozycje. Wysokie, efektowne rośliny mogą przekształcić zwykłe doniczki z polietylenu w dzieła sztuki. Jedna odpowiednio dobrana roślina to wszystko czego potrzebujesz, aby wypełnić donicę i stworzyć wizualne zainteresowanie. Praktycznie każda roślina może być uprawiana w donicy, pod warunkiem, że pojemnik jest wystarczająco duży.

Wysokość50 cm
Szerokość35 cm
Głębokość80 cm
Waga9 kg
Pojemność40 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty