Klasyczna donica z polietylenu Lungo maxi

Nowy produkt

Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.

10 Przedmioty

W magazynie

398 zł

  • Polietylen

Donica Lungo maxi świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych typu open space. Donice są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne. Połącz ją razem z donicami Longerino, lungo lub Tower pot i stwórz swoją własną unikatową kompozycje. Wysokie, efektowne rośliny mogą przekształcić zwykłe doniczki w dzieła sztuki. Jedna odpowiednio dobrana roślina to wszystko czego potrzebujesz, aby wypełnić donicę i stworzyć wizualne zainteresowanie. Praktycznie każda roślina może być uprawiana w donicy, pod warunkiem, że pojemnik jest wystarczająco duży.

Wysokość50 cm
Szerokość35 cm
Głębokość80 cm
Waga9 kg
Pojemność40 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Plastikowa donica Classic 35

Plastikowa donica Classic 35

Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu  budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.

Podobne produkty