Donica z polietylenu Longerino 70-100-35

Nowy produkt

Klasyczny kształt donic Lungerino sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej. Szczególne przeznaczenie to dekorowanie ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni.

13 Przedmioty

W magazynie

511 zł

  • Polietylen

Oprócz mebli i ochrony przeciwsłonecznej nadal musisz myśleć o prywatności. Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie sadzarki - donice z polietylenu, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Przedstawiona donica może posłużyć do ochrony prywatności na patio. Prostokątna, cienka i wysoka, zapewni nowoczesny i zielony ekran. Określi także przestrzeń. Zajmuje mało miejsca, więc może być również używana wzdłuż balustrad balkonowych. Kolor można również dobrać tak, aby sadzarka doskonale harmonizowała z projektem ogrodu!

Wysokość70 cm
Szerokość35 cm
Głębokość100 cm
Waga18 kg
Pojemność80 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Rustykalne donice kulowe

Rustykalne donice kulowe

Doniczki to dodatki, które są jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich kwiatów. Prezentowana donica Alma jest żywym tego przykładem, rustykalna nowoczesna forma stawia ją w szeregu donic o geometrycznych kształtach, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku Twojemu mieszkaniu.

Podobne produkty