Wysoka donica z polietylenu Slim Line 110

Nowy produkt

Kompozycje roślinne wyeksponowane w tej donicy pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Prosta geometryczna forma donicy Slim Line współgra ze złożonymi kształtami roślin. Jeżeli chodzi o obsadzenie donic, należy przestrzegać dominującej gamy kolorystycznej, staramy się, aby kwiaty, liście, czy pędy były dobrane w sposób przemyślany. 


20 Przedmioty

W magazynie

484 zł

  • Polietylen

Zaletą wysokiej donicy plastikowej Slim Line jest duża pojemność, z powodzeniem można zasadzić w nich rośliny wielosezonowe. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe to świetny sposób na udekorowanie balkonu, tarasu czy przydomowego ogrodu. Klasyczny kształt donicy z polietylenu sprawia, że idealnie nadaje się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że może być również stosowana jako donica ogrodowa w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej. Łatwe w pielęgnacji i odporne na działania czynników zewnętrznych gwarantują modną i łatwą w codziennym użytkowaniu dekorację kwiatową i motyw zdobniczy.

Wysokość110 cm
Szerokość52 cm
Głębokość52 cm
Waga17 kg
Pojemność40 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty