Donica z polietylenu owalna Ovo 50

Nowy produkt

Okrągła sylwetka donicy Ovo idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach Ovo pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice ogrodowe.


20 Przedmioty

W magazynie

194 zł

 • Polietylen

Duże donice z polietylenu owalne ogrodowe pięknie eksponują rośliny, które są widoczne z daleka. Mogą być odpowiednio prezentowane i dzięki temu każdy z gości Państwa ogrodu z pewnością je dostrzeże. Donice Ovo w wersji podświetlanej świetnie zastąpią lampy ogrodowe. Dostępne dwie wersje głębokości dna pozwolą na posadzenie zarówno mniejszych roślin ale również większych drzewek lub krzewów.  Duże donice z polietylenu prezentują się stylowo ustawione po obu stronach wejścia do domu do ogrodu, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych komercyjnych i prywatnych, w salonie, biurze, hotelu, restauracji. Stylowa grupa wysokich, dużych donic pięknie zaakcentuje charakter wnętrza oraz stanie się elegancką wizytówką dobrego gustu właścicieli.

Wysokość50 cm
Waga4 kg
Pojemność20 l (podwójne dno)
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica dołem30 cm
Średnica górą50 cm
Gwarancja24 miesięce
Oceń 
2019-05-07

Ocena

Bardzo fajna donica, dobrze wykonana, polecam kolor pomarańczowy.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

  Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

  Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

  Karta produktu Ovo

  Karta produktu donicy Ovo

  Pobierz (164.74k)