Przestrzenna donica Roller 150

Nowy produkt

Donica Roller w kształcie walca należy do grupy donic obszernych zewnętrznych, które charakteryzują się wysoką odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Z powodzeniem może stanowić wystrój dużego tarasu holu czy też biura.

4 Przedmioty

W magazynie

1 902 zł

 • Aluminium
 • Wysoki połysk
 • Matowa

Donice wykonano z aluminium, materiału odpornego na czynniki biologiczne, które świetnie sprawdzą się w dużych przestrzeniach, dając Państwu możliwość wykreowania zielonego azylu, pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie tam, gdzie jej brakuje. Łatwo też z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Donice zewnętrzne wysokiej jakości, łączące stylowy design i funkcjonalność, to pewna satysfakcja z zakupu, która trwa przez wiele, wiele lat. Donice o dowolnie wybranych wymiarach dostępne na indywidualne zamówienie. 

Wysokość40 cm
Waga35 kg
Pojemność150 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica150 cm
Gwarancja24 miesięce
Oceń 
2018-10-14

Ocena

Donica droga, ale w pełni zasługuje na taką cenę, piękna dobrze wykonana, polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Fontanna ogrodowa podświetlana

  Fontanna ogrodowa podświetlana

  Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt.

  Podobne produkty