Kominek ogrodowy

Nowy produkt

Kominek może być umieszczony w dowolnym miejscu, nadając każdej powierzchni dodatkową przestrzeń. Użyj gotowej podpałki lub małych kawałków drewna, aby rozpalić ogień. Gdy uzyskasz odpowiedni płomień, dołóż większe kawałki drewna.
Upewnij się, że ogień dostaje wystarczającą ilość tlenu do spalania. Pamiętaj, że otoczenie kominka może stać się bardzo gorące.

1 Przedmiot

W magazynie

1 400 zł

  • Corten
  • Naturalna

Wszystkie wyroby ze stali corten są dostarczane bez warstwy rdzy. W miarę upływu czasu stal corten uzyska swój charakterystyczny, ciemno - rdzawy kolor. Proces rdzewienia następuje pod wpływem warunków atmosferycznych, zanim produkt całkowicie zardzewieje może minąć od 4 do 5 miesięcy, nigdy nie wiadomo co jest zaskakujące, jaką barwę uzyska po tym okresie. Kominek pięknie zaakcentuje charakter ogrodu oraz stanie się elegancką wizytówką dobrego gustu właścicieli. Na produkt oferujemy 5-letnią gwarancję.

Wysokość150 cm
Waga90 kg
Zastosowaniena zewnątrz
Średnica55 cm
Gwarancja5 lat

Napisz recenzję

Plastikowa donica Classic 35

Plastikowa donica Classic 35

Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu  budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.