Przestrzenna donica Roller 150

Nowy produkt

Donica Roller w kształcie walca należy do grupy donic obszernych zewnętrznych, które charakteryzują się wysoką odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Z powodzeniem może stanowić wystrój dużego tarasu holu czy też biura.

4 Przedmioty

W magazynie

1 902 zł

 • Aluminium
 • Wysoki połysk
 • Matowa

Donice wykonano z aluminium, materiału odpornego na czynniki biologiczne, które świetnie sprawdzą się w dużych przestrzeniach, dając Państwu możliwość wykreowania zielonego azylu, pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie tam, gdzie jej brakuje. Łatwo też z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Donice zewnętrzne wysokiej jakości, łączące stylowy design i funkcjonalność, to pewna satysfakcja z zakupu, która trwa przez wiele, wiele lat. Donice o dowolnie wybranych wymiarach dostępne na indywidualne zamówienie. 

Wysokość40 cm
Waga35 kg
Pojemność150 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica150 cm
Gwarancja24 miesięce
Oceń 
2018-10-14

Ocena

Donica droga, ale w pełni zasługuje na taką cenę, piękna dobrze wykonana, polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Plastikowa donica Classic 35

  Plastikowa donica Classic 35

  Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu  budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.

  Podobne produkty