Przestrzenna donica Roller 150

Nowy produkt

Donica Roller w kształcie walca należy do grupy donic obszernych zewnętrznych, które charakteryzują się wysoką odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Z powodzeniem może stanowić wystrój dużego tarasu holu czy też biura. Dzięki swej przestrzennej konstrukcji sprawdzi się jako samodzielna donica, jak i element większych układów.

8 Przedmioty

W magazynie

1 902 zł

 • Aluminium
 • Wysoki połysk
 • Matowa

Przestrzenne donice biurowe wykonano z aluminium, materiału odpornego na czynniki biologiczne, które świetnie sprawdzą się w dużych przestrzeniach, dając Państwu możliwość wykreowania zielonego azylu, pozwalają nam łatwo wprowadzić zieleń i roślinność do przestrzeni, wszędzie tam, gdzie jej brakuje. Łatwo też z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Donice zewnętrzne wysokiej jakości, łączące stylowy design i funkcjonalność, to pewna satysfakcja z zakupu, która trwa przez wiele, wiele lat. Donice o dowolnie wybranych wymiarach dostępne na indywidualne zamówienie

Wysokość40 cm
Waga35 kg
Pojemność150 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica150 cm
Gwarancja24 miesięce
Oceń 
2018-10-14

Ocena

Donica droga, ale w pełni zasługuje na taką cenę, piękna dobrze wykonana, polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz recenzję

  Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

  Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

  Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

  Podobne produkty