Donica materiał aluminium Roller 40

Nowy produkt

Zazwyczaj najlepiej jest wybrać sadzarkę przed podjęciem decyzji, co sadzisz. Połącz doniczkę z rośliną w stylu, który pasuje do twojej przestrzeni domowej lub handlowej. Niektóre kształty wyglądają wspaniale na kamiennych tarasach lub definiują wejście do formalnego domu.

8 Przedmioty

W magazynie

335 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Donice o geometrycznym kształcie uzupełnią nowoczesne wzornictwo. Wykończenie sadzarki może również określić, która odmiana roślin będzie wyglądać najlepiej. Neutralne i bardziej proste wykończenie skieruje naszą uwagę na rośliny, którymi obsadzone są donice. Jeśli twoja roślina pozostanie na zewnątrz, konieczne jest posiadanie otworów drenażowych, aby zapobiec nadmiernemu podlewaniu i nasiąkaniu korzeni. Najlepszą wskazówką dla łatwego sadzenia jest wybór dużego pojemnika. Duże pojemniki mają większą objętość gleby, więc rośliny nie muszą być podlewane tak często. Więcej gleby oznacza również, że rośliny mogą wyhodować większy system korzeniowy. 

Wysokość40 cm
Waga4 kg
Pojemność51 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica40 cm
Gwarancja24 miesięce

Napisz recenzję

Plastikowa donica Classic 35

Plastikowa donica Classic 35

Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu  budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.

Podobne produkty