Donica kształt walca z aluminium Roller 75

Nowy produkt

Uczyń swoje życie codzienne bardziej romantycznym, dekorując taras na dachu lub dekorując balkon. Do realizacji tego przedsięwzięcia potrzebne są odpowiednie meble, duże donice i spora garść wyobraźni! Pozwól się zainspirować! Donice w kształcie walca wykonane z aluminium będą odpowiednie.

8 Przedmioty

W magazynie

581 zł

  • Aluminium
  • Wysoki połysk
  • Matowa

Balkon czy taras może być zaprojektowany periodycznie. To jest łatwe do zrobienia z kwiatami i wachlarzem świeżych pomysłów dekoracyjnych. W celu jak najlepszego zagospodarowania wąskiej przestrzeni, najlepiej użyć narożnych stołów i mebli narożnych, które są idealne do małych balkonów. Niższe mogą być optymalnie wykorzystane jako miejsce do przechowywania dekoracji, naczyń na napoje lub jako miejsce na donice aluminiowe z kwiatami. Nawet na kilku metrach kwadratowych przestrzeni balkonowej, można stworzyć kwitnącą oazę. Na balkon nadają się kwiaty i małe krzewy, które są szczególnie wytrzymałe i odporne na wysokie temperatury. Popularny na zewnątrz obszaru są petunia begonias, róże, rośliny ozdobne. 

Wysokość75 cm
Pojemność589 l
Zastosowaniewewnątrz/zewnątrz
Średnica50 cm

Napisz recenzję

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Sześciokątna doniczka do sztucznej trawy Malmo

Duża stabilna masywna donica Malmo w kształcie sześcianu to idealny dodatek do ogrodu na taras, która jest jednocześnie praktycznym przedmiotem, jak i piękną oprawą dla Twoich roślin. Prezentowana donica Malmo z podwójnym głębokim dnem umożliwia sadzenie dużych drzewek, które podkreślą charakter kompozycji oraz dodadzą uroku aranżowanej przestrzeni.

Podobne produkty